O NÁKUPU

Informace o nákupu

Objednávky jsou v pracovní dny obvykle zpracovány do 24 hodin od obdržení.

Platební metody:
       - Platba je možná kartou a převodem přes platební bránu GoPay, na kterou budete přesměrováni po dokončení objednávky. Na naší provozovně není možné kávu zakoupit. Slouží pouze jako místo určené k vyzvednutí objednávky.

Prodávající zajišťuje či zprostředkovává následující způsoby dodání:

      - osobní odběr – provozovna Štefánikova 51, Brno (Dle vzájemné domluvy. Vyčkejte prosím na kontaktování o vyřízení objednávky).
      - zaslání přepravní službou na území České republiky – přepravní služba PPL. Doručení prostřednictvím uvedeného přepravce trvá obyčejně 48 hod (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek a pouze v pracovní dny.

      - zaslání zboží mimo území České republiky je možné pouze dle domluvy a platby přes platební bránu GoPay nebo převodem na účet prodávajícího.

Při nákupu zboží v hodnotě 1.000,- Kč (včetně DPH) a více, poštovné v rámci ČR neúčtujeme. Případné další osvobození od poštovného v rámci České republiky je možné na základě individuálních ujednání prodávajícího a kupujícího a v závislosti na charakteru dodávaných výrobků, zboží nebo služeb.

V případě, že máte další dotazy ohledně objednávek a informacím k nákupu, tak nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo emailové adrese.